واقعیت – حقیقت مواد غذایی رژیم غذایی

واقعیت – حقیقت: مواد غذایی رژیم غذایی دوران کودکی کمبود آهن بارداری استفاده روزانه برنامه باردار استفاده نوزاد

گت بلاگز اخبار حوادث آتش‌سوزی در انبار پارچه در خیابان انقلاب

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از وقوع آتش‌سوزی در یک واحد ساختمانی که انبار پارچه بود، خبر داد.

آتش‌سوزی در انبار پارچه در خیابان انقلاب

آتش سوزی در انبار پارچه در خیابان انقلاب

عبارات مهم : پارچه

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از وقوع آتش سوزی در یک واحد ساختمانی که انبار پارچه بود، خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در مورد این اتفاق اظهار کرد: ساعت ۲۰:۳۰ امروز یک مورد آتش سوزی در خیابان انقلاب تقاطع حافظ اعلام شد و دو ایستگاه به محل اتفاق اعزام شدند.

آتش‌سوزی در انبار پارچه در خیابان انقلاب

با توجه به این که در جهت تمهیدات نوروزی خودروهای آتش نشانی در اماکن شلوغ مستقر هستند، یکی از این خودروها در نزدیکی محل این اتفاق حضور داشت و در مدت ۳۰ ثانیه به محل رسید.

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد محل آتش سوزی گفت: این اتفاق در طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه که تولیدی – مسکونی بود، رخ داد و در یکی از اتاق های این واحد که کارگاه و انبار پارچه بود دچار آتش سوزی شد.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از وقوع آتش‌سوزی در یک واحد ساختمانی که انبار پارچه بود، خبر داد.

وی افزود: آتش در حال سرایت به اطراف بود و آتش نشانان با شروع عملیات موفق شدند سریعاً آتش را تحت کنترل بگیرند و از سرایت آن جلوگیری کنند. به دنبال این اتفاق دودگرفتگی در ساختمان رخ داد که تخلیه شد و چند کارگری که در آنجا حضور داشتند نیز هنگام وقوع اتفاق خودشان از ساختمان خارج شده است بودند. در حال حاضر آتش نشانان مشغول ایمن سازی محل اتفاق هستند.

واژه های کلیدی: پارچه | انقلاب | خیابان | ساختمان | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz