واقعیت – حقیقت مواد غذایی رژیم غذایی

واقعیت – حقیقت: مواد غذایی رژیم غذایی دوران کودکی کمبود آهن بارداری استفاده روزانه برنامه باردار استفاده نوزاد

گت بلاگز اخبار بین الملل ادرار وزیر هندی در خیابان جنجال آفرین شد

یکی از اهالی منطقه تصویری از وزیر بهداشت در شبکه‌های اجتماعی انتشار داده است که نشان می‌دهد وی در یک خیابان خلوت در کنار دیوار ادرار می‌کند. Euronews ۱۵/۰۲/۲۰۱۸

ادرار وزیر هندی در خیابان جنجال آفرین شد

ادرار وزیر هندی در خیابان جنجال آفرین شد

عبارات مهم : ادرار

یکی از اهالی منطقه تصویری از وزیر بهداشت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … انتشار داده است که نشان می دهد وی در یک خیابان خلوت در کنار دیوار ادرار می کند. Euronews ۱۵/۰۲/۲۰۱۸ ادرار وزیر هندی در خیابان جنجال آفرین شد هم رسانی این مطلب: facebook Share twitter توییت messenger Send ادرار وزیر بهداشت ایالت راجستان هند در خیابان جنجال آفرین شد. یکی از اهالی منطقه تصویری از کالیچاران صراف، وزیر بهداشت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … انتشار داده است که نشان می دهد وی در یک خیابان خلوت در کنار دیوار ادرار می کند. این تصویر به خاص بعد از آن جنجالی شد که یکی از اعضای حزب مخالف آنرا بر روی توییتر خود گذاشت.

وزیر بهداشت در پاسخ به رسانه های هند این مساله را کم اهمیت توصیف کرد و گفت که این تصویر «موضوع مهمی نیست.» مطالب مرتبط مرد فرانسوی در توالت آپارتمانش با یک مار پیتون روبرو شد توالت طلایی لویی ویتون سوئیس؛ دو زن اسپانیایی ۱۰۰ هزار یورو اسکناس را در توالت ریختند هم حزبی ها و هواداران این وزیر نیز در حمایت از وی کمبود توالت های عمومی را مورد انتقاد قرار دادند. یکی از مهمترین برنامه های دولت کنونی هندوستان «گند زدایی معابر عمومی» و ساخت توالت های عمومی است.

یکی از اهالی منطقه تصویری از وزیر بهداشت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … انتشار داده است که نشان می دهد وی در یک خیابان خلوت در کنار دیقوار ادرار می کند.

ادرار وزیر هندی در خیابان جنجال آفرین شد

به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، ادرار وزیر بهداشت ایالت راجستان هند در خیابان جنجال آفرین شد. یکی از اهالی منطقه تصویری از کالیچاران صراف، وزیر بهداشت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … انتشار داده است که نشان می دهد وی در یک خیابان خلوت در کنار دیوار ادرار می کند.

این تصویر به خاص بعد از آن جنجالی شد که یکی از اعضای حزب مخالف آنرا بر روی توییتر خود گذاشت. وزیر بهداشت در پاسخ به رسانه های هند این مساله را کم اهمیت توصیف کرد و گفت که این تصویر «موضوع مهمی نیست.»

یکی از اهالی منطقه تصویری از وزیر بهداشت در شبکه‌های اجتماعی انتشار داده است که نشان می‌دهد وی در یک خیابان خلوت در کنار دیوار ادرار می‌کند. Euronews ۱۵/۰۲/۲۰۱۸

هم حزبی ها و هواداران این وزیر نیز در حمایت از وی کمبود توالت های عمومی را مورد انتقاد قرار دادند. یکی از مهمترین برنامه های دولت کنونی هندوستان «گند زدایی معابر عمومی» و ساخت توالت های عمومی است.

واژه های کلیدی: ادرار | تصویر | توالت | انتشار | بهداشت | تصویری | خیابان | معابر عمومی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz